Forum
Matematyków Polskich
z udziałem matematyków ukraińskich

Olsztyn, 12-17/09/2016

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /home/7forum/includes/menu.inc).

Rejestracja i logowanie

Aby zarejestrować się na 7. Forum Matematyków Polskich z Udziałem Matematyków Ukraińskich, należy założyć swoje konto w serwisie. Założenie konta trwa tylko kilka minut.

Przy zakładaniu konta należy zadbać o wypełnienie wszelkich zakładek i pól obowiązkowych (oznaczonych *). Po zatwierdzeniu danych zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem i linkiem pozwalającym ustalić hasło.

Jeżeli to jest Twoja pierwsza wizyta,  WEJDŹ TUTAJ, BY ZAŁOŻYĆ KONTO lub ZALOGUJ SIĘ.

Dopiero po założeniu konta i zalogowaniu się na nie będzie możliwe:

  • przeglądanie i uzupełnianie Twoich danych rejestracyjnych,
  • dokonanie opłaty konferencyjnej,
  • zgłoszenie osób towarzyszących lub dokonanie modyfikacji ich danych

Opłata konferencyjna normalna zawiera odpłatność za: materiały konferencyjne, przerwy kawowe, obiady, uroczystą kolację oraz imprezy towarzyszące. Opłata uprawnia do udziału we wszystkich sesjach i wykładach podczas Forum.

Opłata konferencyjna dla osoby towarzyszącej zawiera odpłatność za: obiady, przerwy kawowe, uroczystą kolację oraz za imprezy towarzyszące w miarę dostępnych miejsc. Osoby towarzyszące mogą uczestniczyć w sesjach i wykładach podczas Forum w ramach dostępnych miejsc na sali.

Opłaty konferencyjne nie obejmują kosztów noclegów. Noclegi każdy uczestnik rezerwuje i opłaca indywidualnie. Informacje o sugerowanych hotelach i możliwościach zarezerwowania noclegów można znaleźć w zakładce O Olsztynie ⇒ Hotele

Chętnym (opcja na stronie logowania) pomagamy w zarezerwowaniu noclegu w Domu Studenckim na terenie Kampusu UWM "Kortowo".

 

OPŁATY KONFERENCYJNE

Typ opłaty

Do 14 sierpnia 2016

Od 15 do 31 sierpnia 2016

Od 1 września 2016

Normalna

500 zł

550 zł

600 zł

Dla osoby towarzyszącej

380 zł

Wpłaty należy dokonać na konto Oddziału Olsztyńskiego PTM 61 1500 1777 1217 7009 8779 0000 (Bank Zachodni WBK S.A.) podając w tytule wpłaty: 7 FMP, imię i nazwisko uczestnika.

Jednocześnie prosimy wysłać wiadomość do Skarbnika Oddziału kol. Jarosława Kosiorka (kosiorek@matman.uwm.edu.pl) podając dane do faktury.

Po zaksięgowaniu płatności pojawi się odnośna adnotacja w profilu uczestnika w zakładce ,,Moje konto ⇒ Pokaż" oraz ,,Moje konto ⇒ Edytuj ⇒ Informacje od organizatorów''.
 

Informacje dla uczestników chcących skorzystać z zakwaterowania w domu studenckim:

Uczestnicy będą zakwaterowani w Domu Studenckim DS119

Odpłatnośc za pokój 1-osobowy wynosi 65zł / doba, za nocleg w pokoju 2-osobowym 40zł / doba.

Płatności można dokonać gotówką w dniu przyjazdu lub przelewem na konto 25 1140 1111 0000 4156 1100 1019 podając w tytule przelewu: 7Forum, Imię i Nazwisko, data przyjazdu-data wyjazdu, pokój x-osobowy.

Administracja domów studenckich wystawia fakturę za nocleg zgodnie z danymi podanymi przez uczestnika podczas rejestracji.